Boudewijn-Jan

Feiten over Boudewijn-Jan

Geslacht
Jongensnaam
Taal
Nederlands
Lengte
13 letters
Ranking
#10010

Populariteit

#10010
Ranking
0%
Like ratio

Populariteitstrend

Boudewijn-Jan staat momenteel op positie #10010 in de Baby Name Swiper populariteitsranking. In jul '26 stond Boudewijn-Jan op positie #2735. In aug '26 staat de naam op positie #5130. De naam is gedaald in populariteit.

Deel dit:

Vind je Boudewijn-Jan leuk?

Swipe deze naam in de Baby Name Swiper app en ontdek of je partner hem ook mooi vindt!

Veelgestelde vragen over Boudewijn-Jan

Wat betekent de naam Boudewijn-Jan?

Boudewijn-Jan is een naam uit de categorie Nederlands namen. Meer informatie over de betekenis wordt binnenkort toegevoegd.

Hoe populair is Boudewijn-Jan in Nederland?

Volgens data van de Baby Name Swiper app staat Boudewijn-Jan op positie #10010 in de populariteitsranking. 0% van de gebruikers die deze naam zien vinden hem leuk.

Is Boudewijn-Jan een jongens- of meisjesnaam?

Boudewijn-Jan is een jongensnaam.

Onder welke taal valt Boudewijn-Jan?

Boudewijn-Jan valt in de app onder de categorie Nederlands namen.

Hoe spreek je Boudewijn-Jan uit?

Boudewijn-Jan bestaat uit 13 letters. Klik op de 'Beluister uitspraak' knop bovenaan de pagina om de correcte uitspraak te beluisteren.

Vergelijkbare namen

Begin vandaag met swipen!

Download Baby Name Swiper en vind de ideale naam voor jouw kleintje!